HISTORICKÁ DLAŽBA
HISTORICKÁ DLAŽBA
RUČNÍ VÝROBA KERAMICKÉ DLAŽBY

Haniš historická dlažba s.r.o.

Jsme ryze česká rodinná firma, ovládající řemeslo výroby historické, ručně sypané, celoprobarvené slinuté dlažby. Takováto svými vlastnostmi jedinečná ostře pálená secesní dlažba - retro dlažba nás okouzluje v historicky cenných stavbách - památkách již od konce 19. století. Špičkové vlastnosti slinutého střepu se nedají vůbec technicky srovnávat s obyčejnou cementovou (betonovou) dlažbou, která musí být navíc každoročně impregnována, voskována atd.

Poskytujeme profesionální přístup ke každé zakázce včetně výroby vzorku

  • Výroba replik dlažby od 1 kusu po velkoseriové zakázky.
  • 100% kvalita ojedinělé ruční zakázkové výroby.
  • Možnost vlastnit neopakovatelné originální obrazce dlažby.
  • Vytvoření návrhu a přesné kopie jakékoli historické dlažby.

 

Banner

 Návrhy sestav        -       Vzory dlažby 

Ochotně a velmi rádi Vám poradíme při výběru jednotlivých tvarů a vzorů v souvislosti s okolním prostorem. Vyrobíme Vám i takové vzory, které se na Vaše přání již nikde nebudou opakovat a zaručí Vám tak jedinečnost a originalitu. Ke každé zakázce přistupujeme profesionálně a snažíme se vyhovět každému přání zákazníka. Samozřejmostí je osobní schůzka, výroba vzorků i v jednotlivých barevných kombinacích.

 

Manufaktura se nachází v Černilově u Hradce Králové, odkud naši historickou dlažbu dovezeme na jakékoliv místo v republice i mimo ni. Realizace mimo ČR máme např. ve Vídni, v Berlíně, Hamburku, Drážďanech, Lipsku, Frankfurtu, Krakově, Mnichově, Bratislavě, Košicích, Budapěšti atd.